Ezek a legjobb barber shopok Budapesten

barber shop

Budapest bővelkedik a minőségi barber shopokban, ahol az urak profi kezekbe kerülhetnek. Ezúttal a Google Maps értékelései alapján vizsgáltuk meg, hol érdemes igazán megszépülni a fővárosban.

1. Barber World

  • Budapest, Rákóczi út 9, 1088
  • +36 1 611 0878

A Barber World Budapest egyik legnépszerűbb férfi fodrászszalonja, ahol a szakértelem és a vendégközpontú hozzáállás találkozik. A visszajelzések alapján különösen Vincent munkáját dicsérik a vendégek.

Egy első alkalommal betérő vendég, aki nemrég járt a szalonban, elmesélte, hogy Vincent nemcsak a haját és szakállát vágta meg precízen, de még a szemöldökét is megigazította. Az aprólékos és figyelmes szolgáltatással rendkívül elégedett volt.

Bálint a minőségi és precíz hajvágást emelte ki értékelésében, ami miatt mindenkinek szívből ajánlja a helyet. Zoltán, aki szintén Vincent szolgáltatásait vette igénybe, a baráti, laza hangulatot és a személyzet kedvességét dicsérte.

Béla első látogatása után arról számolt be, hogy biztosan visszatér még. Különösen tetszett neki az üzlet kialakítása, az oldott légkör, a személyzet kedvessége és a szolgáltatás ár-érték aránya. Külön kiemelte a remek háttérzenét is.

Gábor növesztés közbeni szakálligazításon járt Vincentnél, és nemcsak a gyönyörű eredményt dicsérte, hanem azt is, hogy hasznos tanácsokkal látták el. A kezelés végén kapott masszázst pedig külön élményként említette.

Attila szakálligazításra tért be, ahol Vincent azonnal fogadni tudta. Kiemelte, hogy a szakember észrevette és kijavította az előző borbély által elkövetett aszimmetriát is a szakállán, amit nagyon professionálisnak talált.

Gellért szerint ez a legjobb barber shop, ahol eddig járt. Az előző fodrásza által elrontott frizuráját sikerült helyrehozni, és a vendégekkel való bánásmódot is példaértékűnek találta.

Levente élete első szakálligazításán járt itt, és teljesen elégedett volt a végeredménnyel és a kedves személyzettel. Hangsúlyozta, hogy amikor legközelebb Budapesten jár, biztosan felkeresi újra a szalont.

Balázs Anikó munkáját emelte ki, aki remekül igazította meg a szakállát és hasznos tanácsokkal látta el annak ápolásához. Profizmusát, precizitását és a részletekre való odafigyelését külön méltatta.

2. Barberhood Midtown

  • Budapest, Szerb u. 8, 1056
  • +36304475234

A Barberhood Midtown a budapesti barber shopok között kiemelkedő helyet foglal el professzionális szolgáltatásaival. Az értékelések alapján a szalon különösen népszerű a minőségi hajvágást és szakálligazítást kereső urak körében.

Egy elégedett vendég kiemelte a profi vágást, a gördülékeny időpontfoglalási rendszert, valamint a szalonban uralkodó rendet és tisztaságot. György Benke Áron munkáját dicsérte, aki elmondása szerint élete eddigi legjobb haj- és szakállvágását kapta tőle. A hely igényes berendezését és a kényelmes légkört is külön megemlítette.

Judit számára a rugalmasságot jelentette a Barberhood, amikor időpont nélkül, az utcáról beesve érkezett az üzletbe. Áron azonnal segített neki és beszorította az időpontos vendégei elé, amit nagyon nagyra értékelt.

Niko Dávid munkáját dicsérte, kiemelve szakértelmét és figyelmességét. Szerinte a barátságos és professzionális légkörben végzett munka eredménye egy nagyszerű frizura lett.

Dániel is Dávidnál járt, akihez ajánlás alapján foglalt időpontot, és nem csalódott. A minőségi munkát, precizitást és a jó hangulatot emelte ki értékelésében.

David véletlenül talált rá a helyre a Google Mapsen, és a jó értékelések alapján döntött a látogatás mellett. Mivel nem volt konkrét elképzelése, rábízta magát Dávidra, aki remek munkát végzett.

Konrád azt emelte ki, hogy bár új volt a környéken, a csapat nagyon segítőkész volt vele. Arra is rámutatott, hogy a barber shop maga is nemrég nyitott a környéken.

Nathan, aki Franciaországból érkezett, élete legjobb hajvágásaként jellemezte az itt kapott szolgáltatást, kiemelve a borbély kedvességét és figyelmességét.

Rany, egy külföldi diák számára különösen fontos volt, hogy a személyzet beszél angolul, így kiváló élményben lehetett része.

3. Körmendy Elite Barber Shop

  • Budapest, Dob u. 71, 1077
  • +36209952357

A Körmendy Elite Barber Shop Péter mester vezetésével működik, aki valódi művészként bánik a hajjal és szakállal. Az értékelések alapján egyedülálló és részletes hajvágásairól híres.

Egy külföldi vendég azt írta, hogy ha valaki Budapesten jár, feltétlenül látogasson el ehhez a „medve termetű” emberhez, aki az egyik legegyedibb és legrészletesebb hajvágást nyújtja, amit valaha tapasztalt. Péter kézügyességét és alaposságát külön kiemelte.

Francisco szerint a borbély igazi művész. Részletekbe menő munkájára sok időt szánt, és bár árai a magasabb kategóriába tartoznak, véleménye szerint megéri a befektetést.

William, aki néhány éve járt a szalonban, kiemelte, hogy bár Péter angoltudása nem erőssége, miután megmutatott egy képet a kívánt frizuráról, remek munkát végzett. A hajvágás minden részletére odafigyelt, és a vendég nagyon elégedetten távozott.

Egy kevésbé pozitív visszajelzés Dánieltől érkezett, aki kellemetlen élményként írta le a hajmosás és -szárítás során tapasztalt erőteljes dörzsölést, ami fejfájást okozott számára.

Peter szerint viszont a tulajdonos nagyon barátságos, és bár az angol nem az anyanyelve, elég jól beszéli ahhoz, hogy megértse a vendégek igényeit. Csak mutass neki egy képet a kívánt stílusról, és Péter pontosan megvalósítja.

Michail a szakma mesterének nevezi Pétert, és arra biztatja a potenciális vendégeket, hogy ne hagyják magukat eltántorítani az üzlet külső megjelenésétől.

Zoltán, aki évek óta Péterhez jár, kiemeli, hogy ez egy másik szintje a hajvágásnak. Kreativitását és jó ötleteit dicséri, és mindenkinek ajánlja, aki nem csupán egy egyszerű hajvágást szeretne, hanem valódi művészi munkát.

barber shop
barber shop (illusztráció)

4. Proper Barber

  • Budapest, Veres Pálné u. 16, 1053
  • +36302583501

A Proper Barber egyik legnagyobb erőssége Bálint mester, akihez sok vendég évek óta hűséges.

Egy elégedett kliens elmondta, hogy már 8 éve jár Bálinthoz, akit profinak, alaposnak, korrektnek és megbízhatónak tart, és aki időközben a barátja is lett. A szolgáltatást tökéletesre értékelte.

János kevésbé volt elégedett, amikor a kiírt nyitvatartás ellenére zárva találta az üzletet.

Peter Lada röviden és tömören fogalmazta meg véleményét: „Bálint egy művész. Micsoda szerencsés felfedezés.”

Dr. Mohammad kiválóra értékelte a barber shopot, kiemelve a személyzet szakértelmét és barátságosságát.

Jared, aki az Egyesült Államokban él, véletlenül tért be az üzletbe, és annyira elégedett volt a hajvágás és borotválás minőségével, hogy elmondása szerint csak ezért is visszatérne Budapestre.

Sándor mindig tökéletes eredményt kap, és dicséri a hely jó hangulatát és barátságos légkörét. Bálintot profi fodrásznak tartja, aki pontosan úgy vágta a haját, ahogyan azt kérte.

Csaba doktor hosszasan méltatta a szalont: „Fiatalos lendület, maximalizmus, precizitás, 3D látásmód, gyorsaság, pontosság, korrektség…” Kiemelte, hogy Bálint és munkatársai képesek elérni, hogy még egy negyvenes férfi is húszévesnek érezze magát egy hajvágás után.

5. Cairo Barber Shop

  • Budapest, Ferenc krt. 26, 1092
  • +36705776657

A Cairo Barber Shop budapesti helyszínén több tehetséges borbély is dolgozik, akik a közel-keleti hajvágás és szakálligazítás mesterei.

Egy elégedett vendég Mohamed Antar munkáját dicséri, aki szerinte nagyon tehetséges borbély.

Ali szerint ez a legjobb barber shop Budapesten, különösen Yousef munkáját emeli ki, akit a valaha látott legjobb borbélynak tart, gyors és igazán érti a szakmáját.

Dániel vegyes tapasztalatokról számolt be: bár kétszer is foglalt időpontot, az elsőnél 45 percet kellett várnia, a másodiknál pedig a foglalási időpontjában már zártak, és nem értesítették előre. Az árral és a vágással azonban mindkét alkalommal elégedett volt.

Péter szerint az online időpontfoglalás nem működik jól, de szerinte ez nem is gond, mert általában csak 2-3 ember van bent, így maximum 20 perc várakozás után sorra kerül az ember. Kiemeli, hogy a borbélyok értik a dolgukat és jó áron dolgoznak.

András nagyszerű tapasztalatokról számolt be Ahmed munkájával kapcsolatban, aki a haját vágta és a szemöldökét cérnázta. Fantasztikus szakértelmét és a részletekre való odafigyelését külön kiemelte.

Talal Mahmoud munkáját dicsérte, akit professzionális borbélynak tart, és nagyon elégedett volt a végeredménnyel.

Róbert arról számolt be, hogy bejelentkezés nélkül vagy azzal is tudták fogadni, és mindig jól érzi magát, ha ott van. Cristos nevű fodrászhoz jár, akit ügyesnek és precíznek tart, és aki nem sieti el a munkát.

Lambert szerint mindenki nagyon jó, de Mohamed a legeslegjobb. László is Cristos fodrászt dicséri, aki nagyszerű munkát végzett és teljes mértékben megfelelt az elvárásainak.

Zsolt a jó hangulatot és a profi személyzetet emelte ki, különösen Mohamed munkáját dicsérve, akit „óriási arcnak és remek fodrásznak” nevezett.


A Google Mapsen található értékelések alapján Budapest számos kiváló barber shoppal büszkélkedhet, amelyek között mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbbet. Legyen szó klasszikus hajvágásról, szakálligazításról vagy komplett ápolásról, a fővárosi borbélyok szakértelme és vendégszeretete garantálja az elégedettséget.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük